İstanbul sarışın bayan arkadaşınız Mine

İstanbul sarışın bayan arkadaşınız Mine
İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında olmuş olan ayrıca siz değerli beylerin özel isteğine göre İstanbul escort olarak "refakat" edebilmemden dolayı ve bu profil sayfamı, tamamen bilgilerimden oluşturuyorum.

İsmim Mine, şuanda görmekte olmuş olduğunuz profil sayfam, tamamen kişisel bilgilerim ve bilgilerimin tarifi olmuş olan resimlerimdeki gibi, hoş ve zarif bayan arkadaşım. Bu profil sayfam aracılığıyla, umarım her bir konuda olgun düşünen ve ne istemiş olduğunu bilen beyefendiler ile tanışır ve güzel dostluklar kurabilirim.

Fakat, bakım konusunda yetersiz olmuş olan ve içinde insan sevgisine yer olmayan beyler ile kesinlikle görüşme programında bulunmuyorum. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası, birbirine uzak olmuş olduğundan dolayı ve bu yüzden, tarafınızdan belirlenen programlara bir kaç saat öncesinden ve randevu tarzından refakat ediyorum. Benim ile yapmış olduğunuz ve arkadaşlık atmosferi içerisinde olmuş olan görüşme programı randevu talebi ve bir diğer çok detaylı bilgi için, bana dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle, iyi günler dilerim.