Oral Seksinizi Geliştirmek İçin En İyi Fikirler

Oral Seksinizi Geliştirmek İçin En İyi Fikirler
Oral seks, basit bir nedenden ötürü ön sevişmenin kralıdır. Hem erkekler hem de kadınlar, partnerlerinin onlara iyi oral yapmasından zevk alırlar. Ancak bunu yapmak her zaman sandığınız kadar basit ve sezgisel değildir, çünkü bir kadını veya erkeği sözlü olarak tatmin etme tekniklerinin ötesinde, bu tür oyunları teşvik etmeye ve zevk ve heyecanı artırmaya yardımcı olacak bazı önerileri dikkate almak önemlidir. Diğer yandan elit escort bayanlar bu konuda en iyilerdir. Ancak onlardan biriyle beraber olma fırsatınız yoksa oral seks ilişkilerinden zevk almanın yollarını size anlatıyoruz. Oral seks deneyimlerinizi geliştirmek için en iyi fikirlerden bazılarını keşfetmeniz ve bunlardan tam anlamıyla keyif almanızı sağlayacak bazı ip uçlarnı sizlere anlatıyoruz.

İyi bir oral seksin tadını çıkarmanın önemli bir parçası ve belki de dikkate alınması gereken ilk şey hijyendir. Hem oral seks yapan hem de alan için çok bilinçli olmamız gereken bir şey.

Oral seksi geliştirmek için aklımızda tutmamız gereken bir diğer detay da hassasiyettir. Hem kadındaki klitoris hem de erkekteki penis veya testis gibi genital bölgenin çok hassas olduğunu ve dikkatli bir şekilde uyarılması gerektiğini unutmamalısınız. Şiddetli emme, diş kullanımı veya sert hareketler rahatsızlığa neden olabilir veya zevki azaltabilir.

Nelerden hoşlandıklarını anlamak ve onları uygun şekilde nasıl uyaracağını öğrenmek için seks sırasında eşinizi izlemek önemlidir. Bu nedenle oral sekste genital bölgeyi heyecanlarının ritmine göre öpmeyi ve emmeyi öğrenmeliyiz.
Oral seks ve ön sevişmeyi geliştirmenin harika bir yolu, oral seks ve mastürbasyon arasında geçiş yapmaktır. Bu teknik sadece ağzınızı ve dilinizi biraz dinlendirmenize değil, aynı zamanda çift için uyarımı çeşitlendirmenize ve heyecanı artırmanıza da hizmet eder.

Partnerimizin oral seksten zevk almamızı engellemesinin birçok yolu vardır. Bu teknik bir sorunsa, onları çok incelikle yönlendirmek en iyisidir. "Böylesi daha çok hoşuma gidiyor", "beni böyle yalamayı dene" gibi.