İstanbul kumral bayan arkadaşınız Yaprak

İstanbul kumral bayan arkadaşınız Yaprak

Selamlar İstanbul'un en güzide ve harika olan nezih beyleri. Ben Yaprak siz değerli olan beyefendilerin programına Anadolu yakası veya Avrupa yakası olarak kısa bir süreliğine İstanbul escort tarzında sizlerin programına "refakat" edebilmiş olmamdan dolayı profilim açmış bulunuyorum.


Yukarıda bulunan bütün bilgilerimin bana ait olduğunu sizlere belirtmek isterim.Bunun yanı sıra bilgilerimin temsilcisi olmuş olan görsel resimlerimin hepsinin bana ait olduğunu sizlere söyleyebilirim.Kişiliğim olarak cana yakın sempatik güzel bir bayan arkadaşım. Ayrıca her zaman karşımdaki kişinin görüşlerine odak noktası olmayı seven ilgili bir şekilde iyi bir dinleyici olmuş biriyim.Güzel olan en hoş arkadaşlık çerçevesinde sizlerle harika bir zaman dilimi yaşayacağımızın sizlere garantisini verebilirim.


Ayrıca şüphesiz her zaman karşımdaki kişinin bakımlı olmasına temizliğine önem veren biri olmasına dikkat etmiş biri olmuşumdur. Şayet bakımsız olan ve içinde inan sevgisi bulundurmamış olan beylerle randevu gerçekleştirmemek de olduğumu belirtmek isterim. En samimi ve en güzel dostluklar adı altında gerçekleştirmek de olduğum bütün görüşmelerimin hepsini siz değerli beyler ile randevu tarzında gerçekleştirmek de olduğumu belirtmek isterim. Bana ait olan irtibat numaramdan ulaşarak benim ile iletişime geçebilme lüksüne sahipsiniz. Güzel günlerin hep sizinle olması dileklerimle sağlıcakla kalın.