İstanbul genç sarışın güzel bayan Duygu

İstanbul genç sarışın güzel bayan Duygu

İstanbul Anadolu yakası yada Avrupa yakasında ve tarafınızdan organize edilecek bir çok plan programınıza İstanbul escort adı altında intikal edebilmiş olmamdan dolayı bu profil sayfasını, bilgilerim ile dolduruyorum.



İsmim Duygu, İstanbul'un her iki yakasından burada siz değerli beyefendiler ile tanışmak ve güzel dostluklar kurmak adına bulunuyorum. Umarım, her bir konuda olgun düşünmüş olan ve ne istediğini bilen elit beyefendiler ile tanışır ve görüşürüm. Şayet, ne istemiş olduğunu bilmemiş ve içinde, insan sevgisine yer olmayan beyler ile görüşmek ve tanışmak istemiyorum.



Profil sayfamın üst kısmında yer almış olan, yaş, boy ve kilo gibi bir çok kişisel bilgilerim %100 bana aittir. Hatta, bu bilgilerimin birer tarifi olmuş olan ve günlük yaşantımın birer parçası olmuş olan özel resimlerimi de görebilirsiniz. Daha önce bir başka yerde görmemiş olacağınız resimlerimi, sadece burada paylaşıyorum. Bu yüzden görüşme programınızda ve resimlerimin dışında bir başka bayan arkadaş ile kesinlikle görüşmeyecek siniz.


Dahil olmuş olduğum ve tarafınızdan gerçekleşecek olan programlarınıza en az bir yada iki saat öncesinden, randevu tarzı niteliğinde refakat ediyorum. Kesinlikle, randevu tarzında olmamış olan programlara intikal etmiyorum. Benim ile gerçekleştirmiş olacağınız arkadaşlık çerçevesi içerisinde görüşme programı randevu talebi ve diğer bir çok detaylı bilgi için, yukarıda yer alan numaramdan ve beni arayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle, huzurlu akşamlar dilerim.