Buse

Beşiktaş

Yaş
23
Boy
161
Kilo
55
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Beşiktaş Cimcife bayılan özel hatun Buse

Bugün burada olan değerli dostlar merhabalar ben Buse şimdi bu kadın kimdir neler yapar neden burada onları size sunmak için burada olduğumu bastan belirtmek isterim öyle sonra ben bilmeden geldim. Yok bilgilerin tam değildi sitede olan bilgilerinden yola çıktım olmasın ben bilinçsiz insanları sevmem cahil kimsey uğraşmak istemem eğlence bir kadınla seks yaşamak gerçek dostlar arayan insanlar tanışmak onlar zaman gerçirmek için buradayım. Diğer karılar kendimi pazarda bir maydonuz gibi sunumam eğer aradağın yatağın hakimi kadın her şeyi yapacak öyle ben boş yere uğraştırmıcak sıcak kanlı samimi olacak diyorsan o kişi benim onu yaparım bunu yaparım demicem yatakta bir kadının görevi neyse fazlası bende var kelimele sığdırmam adama yaşatırım.

öyle bir yaşatırım ki hayatı boyunca beni asla unutmaz her kadınla yatığında aklına ben gelirim o günü yaşadıkları şeyler gelir o kadar kendimden emin öz güvenim yerinde eğer sende diyorsan bunları yaşamak istiyorum. O zaman görüşmek için benim evime misafir olacaksın öyle başka yerde eğlence aramıcak beni arayıp aradığım kadın sensin ben bu yazdıklarından sonra çok etilendim dediğin gibi varmısın bunu yaşamaya gelmek istiyorum. Diye bana söyleceksin hayata haz etmediğim erkek tüpleri şunladır daha iki kelime bir araya getirmesi bilmeyen yavşaklar benden uzak dursun. Son derece kibar ne istediğini bilen olgun seks zevk tam yasatan güzel insanları sadece ağırlıyorum telefon açtığınızda sıcak sesinizden duyamlar almasam hemen kapatırım.

Bir kadından bilgi almasını biliceksiniz öyle kendini bilmez oruspu çocukları var kaç para diye mesaj yazıyorlar aq sen pazardan kendine mazeme alıyorsun. önce bir yaz bu siteden aldım numaranı görüşmek istiyorum tarifen nasıl neler yapıyorsun kaç para nedir lan göt seni amcık daha iki kelimeyi bir ara getiremiyorsun beni sikmeye niyetlenmisin senin ipneye vereceğime beton dökerim daha iyi arkadaş benim düzgün konuşan insanlar görüşürüm sadece onun dışında iki kuruş parasıyla adam olmuş yok bu karı sikicem mantık adamlar benden uzak dursun sizin. Beşiktaş escort kadın olduk diye her istediğini yapacak değiliz ye göt lalesi o parayı kıvır götüne sok belki daha fazla zevk alırsın. Ben buyum eğer diyorsan lan kadın doğru söylüyor benim görüşceğim kriterlerde kadın bu telefın ara beni randevu al geri yalan tek gerçek benim sevgilim hadi seni bekliyorum yatağımda seksi şey.

Yorumlar