Öykü

Bakırköy

Yaş
26
Boy
168
Kilo
51
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Kahve
Ten Renk
Buğday

Bakırköy Muhteşem Görünen Partneriniz Öykü

Merhabalar sizlere kendi hakkımda olan gerçek bilgileri paylaşıp beni tanımanızı sağlayacak bilgileri yazacağım. Tamamen gerçek bilgilerimi yazıp aradaki güven sorununu ortadan kaldıracağız bundan emin olabilirsiniz diğer bayanların sıkıcı tavırlarından olduya bittiye getirmelerinden sıkılan tamda doğru profilde olduğunu bilmeleri gerekir şimdi hakkımda olanı yazıp sizleri etkilemeyi düşünüyorum herkese teşekkürler şimdiden.

Bakırköy escort denildiğinde sizlerin her anında beraberlik yaşayacağı her ortamınızda yanında istediğiniz cinsden bayan isteyeceğinizi biliyorum bu da kolay değil benim gibi özel nadir güzellikte bayanları bulmakta zorlanıyorsunuz bende bu sorunu ortadan kaldırıoyurm sizlere hakkımda olanı yukarı da yazmış bulunmaktayım ayrıca temiz olmaya ve hijyeni önem veriyorum sizlerden ne istediğini bilen beyler ile görüşmek temennimdir.

Sizlerde bu profil size uygun ise sizlerden aramanızı bekliyor olacağım görüşmelerimi kendi yerimde gerçekleştiriyorum detaylı bilgi almak isterseniz arayın sizlerden bekliyor olacağım.

Yorumlar

  1. Bir gün senle buluşacağımı aklımda bile gelmezdi bu kadar düşünceli bir kadınla keyifli bir ortamda beraberlik yaşadığımız için mutluyum bir daha gelip görmek isterim.

  2. Deselerki bu hayatta mutluluk adresi nerde deseler derimki bu bayandır oldukça iyi davranıp iyi muamele yapıp yanından keyifli bir şekilde gitmek oldukça iyi bir his bu bayanı herkese tavsiye ederim.

  3. Çok özel olduğunu düşündüğümde seni aramak istedim aradığıma yanına geldiğime çok memnunum bu sebeple bana çok güzel ilişki sundun sana sürekli gelip görmek farkını yaşamak benim için çok güzel bir durum.