İlya Ala

Avrupa Yakası

Yaş
23
Boy
168
Kilo
48
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Kahve
Ten Renk
Buğday

Avrupa Yakası Vip Tesettürlü Partner İlya Ala

Her gelene şu soruyu sorun. Bana yalnızlıktan daha mı iyi geleceksin Yoksa bana yalnızlığın güzelliğini mi hatırlatacaksın Demiş Nevzat Tarhan. Demem o ki benimle görüşme sağladığınızda keşke çağırmasaydım diyeceğiniz bir pişmanlığınız olmayacakdır. Belkide sizin tekrar görüşmek isteyeceğiniz İykiniz olacağim. Bu aradaKendimden bahsedeyeyim Ben İLYA ÂLA 23 yaşında kumral 168 boy 48 kilo doğuşdan ince kıvrımlara ve vicut hattina sahibim.

Yüzümde fiziğim gibi güzeldir karşılaşdığınızda anlayacaksınız. İstanbulda doğmuş buyumuş universite öğrencisi kültürlü bir Türk Kiziyim. Resimler kesinlikle bana aittir aksi düşünüldüğü takdirde hiçbir ücret ödemeden görüşmeyi sonlandırabilirsiniz.Bazı sebeplerden dolayı buradayım, ilk defa bu deneyimi yaşıyacağım ve çok kısa süreli burda kalmayı düşünüyorum.Amacim cok kisiyle gorusmek degil. Sadece bu sürecte iyi vakit geçirmek ve iyi insanlarla karşilaşmak. Sevgiler İLYA ALÂ

Ask anyone this question. Are you going to be better for me than alone Or will you remind me of the beauty of loneliness Said Nevzat Tarhan. What I'm saying is that when you meet me, you won't have any regrets that you wish you hadn't. Maybe I'll be the one you want to see again. In the meantime, I'm talking about myself Ilya ALA 23-year-old ,168 -49 kg ı have thin curves and a line of vicut.

My face is as beautiful as my physique, and you'll know it when you meet it. I am a cultured Turkish girl born in Istanbul. The pictures are definitely mine, otherwise you can terminate the interview at no cost.I'm here for some reason, this is the first time I'm going to have this experience, and I'm thinking of staying here for a very short time.I don't want to see too many people. Just to have a good time in the process and meet good people.
Wish too see you ILYA ALA Whatsapp

Yorumlar

  1. Merhaba İlya hanım seni burada ilk gördüğümde çok şaşırdım dedimki ben bu bayanı tanımalıyım bu şansı bana vermeli bu ayrıcalığı bulup sizinle bir görüşme yapmam gerek beni kabul edip iyi ağırladığınız için çok teşekkürler avrupa yakası escort da böylesine kaliteli böylesine anlayış biri ile bir araya gelmedim senle tekrardan buluşalım isterim.

  2. Güzel olanı ben her zaman uğraş vererek buldum ama senin gibi bir kalpostal edasında bir bayan ile hüç buluşmadım bana çok ayrıcalığın oldu sağ ol senle bir araya geldiğm zaman kendimden geçip resmen dalıyorum herşey için çok teşekkür edip bir araya gelmeyi iple çekiyorum.

  3. Tuaf olan ne biliyormusun asla bu tarz mesajlar atmam ama beni büyüleyen bir durum oluşdu bunu yazmak zorunda olduğumu hissettim olsun iyikide yazdım herşey için çok teşekkürler