Natali

Avrupa Yakası

Yaş
22
Boy
175
Kilo
56
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Avrupa Yakası Otel Ve Rezidans Görüşmesi Yapan Sarışın Partner Natali

Selamar herkese size buradan özel bir profil paylaşacağım kendinize yakın bir durum oluşursa benim ile görüşmenizi canı gönülden isteyeceğim. Diğer kızların davranışlarından sıkılan yenilik arıyorsanız bu profil size uygun olduğunu söylemek isterim sizlerden bir kaç dakika ayırıp beni tanıyıp yanıma gelmeniz son derece önemli olduğunu bilin derim lafımı uzatmadan hakkımda olanı yazmak istiyorum.

Avrupa yakası escort olduğumu söylemek isterim kişsel bakımlarımı ciddiye alıyorum temiz bir huyum vardır hijyenik olmayı seviyorum ve eğlenceli ve kibar kişilikte olduğumu bilmenizi isterim sizlerden benimle görüşmek isteyenler en az benim kadar temiz olmaları ve kendilerine önem göstermeleri gerekir dikkate almanızı isterim ben dış görünüşüme dikkat eden asil kişilikteyim.

Hakkımda olanı sizlere yazmış bulunmaktayım ve bilmek istediklerinizi yazmış bulunuyorum detaylı bilgi almak isterseniz aramanız yeterli olacaktır görüşmelerimi otelde rezidans da gerçekleştiriyorum kendi yerim yoktur ve anal ve cimcif yapmıyorum teklif etmeyin Kondom da şart diyorum arkadaşlar herkese saygılar.

Yorumlar