Gamze

Avrupa Yakası

Yaş
26
Boy
168
Kilo
51
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Buğday

Avrupa Yakası Mükemmel Görünen Fit Vücutlu Escort Gamze

Fazla iddialı bir giriş yapmak yerine daha öz verili yaklaşım içinde olmak daha iyi diye düşüyorum bu yüzden merhabalar saygı değer erkekler Ben Bulgaristan Göçmeni bir bayan arkadaşınız olarak ülkenize gelerek samimi dostluklar ediniyorum. Eğer sizde benimle tanışmak benimle dost olmak istiyorsanız burada olan tüm bilgiler resimler tamamen bana aittir. Kendi yerim yoktur ama bulunmuş olduğunuz lüks plaza rezidans ve otel odalarınızda beni davet edebilirsiniz.

Her zaman sıcak kanlı dost canlısı bir kadın olarak çok sayıda kişi tanıdım bu yüzden kimin ne istediğini çok iyi derece bilen kadın sınıfında birisiyim dikkat ettiğim bazı noktalar sadece karşımda insan titiz ve hijyen kurallarına önem gösteren beyler olması anal seks yapmıyorum. Kondomsuz asla bu güne kadar kimseyle birliktelik yaşamadım sağlık konusuna her zaman önem göstermek gerekir.

Sayfamda resimlerim bilgilerim kafanıza yatıyor aradığım bayan partner bu diyorsanız bu konuda kararınız net ise bana WhatsApp tan ulaşabilir randevu talep edebilirsiniz. Arkadaşlar hiç bir zaman yabancılık çekmeyin Türkçem gayet iyidir sizinle çok güzel yakından anlaşa biliriz bu konuda kafanız rahat olsun diye belirtim.
Whatsapp

Yorumlar

  1. Selam gamze burada sana yazmak bile ayrıcalık olduğunu düşünüyorum sana gelmek çok güzel bir durum yakın zamanda yine geleceğim bu durum için çok sabırsızlanıyorum

  2. Selam güzelim nasılsınız size yakın zamanda yine gelip farkını görmek isterm bana yaşattığın ilişki için sana çok teşekkür ederim şimdiden sana gelmek için sabırsızlıkla bekliyorum kendine çok iyi bak.

  3. Selam beyler nasılsınız burada yazdıklarınızı gördüm çok beğendim yine gelin yakınen ilgilenim kendinize iyi bakın