Peri

Anadolu Yakası

Yaş
30
Boy
165
Kilo
55
Saç Renk
Karamel
Göz Renk
Yeşil
Ten Renk
Beyaz

Anadolu Yakası Farklı Fantezileri Olan Yeni Escort Peri

Merhabalar, ismim Peri. Anadolu Yakası'nda sadece kendi evimde 11:00 - 22:00 saatleri arasında görüşüyorum. Evim nezih, temiz ve konforludur; rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz. Bugüne kadar rastlamış olabileceğinizin aksine hızlı ve baştan savma ilişkiler yaşamayı sizler gibi ben de tercih etmiyorum. Kahve eşliğinde sohbet ederek birbirimizi tanımamızın ardından dilerseniz yatakta dilerseniz geniş küvetimde keyifle birliktelik yaşayabiliriz. Suyun verdiği cildimdeki rahatlatıcı hissi ve partnerime o ambiyansta dokunmayı seviyorum.

Ten uyumunun olmazsa olmaz olduğuna inandığım için sizden o enerjiyi alamazsam sohbetimizin ardından sizi kibarca reddebileceğimi şimdiden belirtmek isterim. Aynı şekilde elbette sizin de bu hakkınız bakidir.

30 yaşındayım, anal ve kondomsuz ilişki yaşamıyorum. Yalnız yaşadığım için her telefona yetişemiyorum; o yüzden whatsapp üzerinden iletişime geçmenizi rica ederim. O an müsait olmasam bile en kısa sürede size yine Whatsapp üzerinden dönüş yaparım. Bununla birlikte ciddi olmayan ve yakışıksız üslup ile yazılmış mesajlara dönmeyeceğimi bilmelisiniz.

Yorumlar