Cinsel performansı artırmanın yolları

Cinsel performansı artırmanın yolları
Özellikle erkekler için cinsel performansları artırmanın yolları çok farklı. Hızlı başlayan ve hızlı biten seks anlayışı bütün Türk toplumunda ön plana çıkıyor. İşi bitirmesine odaklı bir seks hayatı genelde sıkıcı oluyor. Bu yüzden şarkılarda bile sevmek bir ömür sevişmek bir dakika deniyor zaten. İdeal seks süresi ortalama olarak 4 dakika olmalı diyor bilim insanları. Ki bu bile çoğu kişi için az. Peki ama erkeklerin seks sürelerini uzatan tavsiyeler nelerdir? Seksten önce yapılacak olan şeyler aslında bir mastürbasyon durumu oluyor. Mastürbasyonsuz başlayan ilişki hızlı patlamalarla sonuçlanabilir.

Cinsel ilişkilerden önce erkeğin boşalması hızlı bir cinsel boşalmanın önüne geçmiş olur. Partnerle yavaş yavaş bir ön sevişme yaşarsınız bu sayede. Bu konuda onun tekrar uyarılmasını sağlayarak cinsel ilişki sırasında daha uzun süreli sevişmelere başlayabilirsiniz. Alışkanlıkların dışına çıkarak birliktelik yaşarken rutinden uzaklaşın. Farklı pozisyonlar farklı heyecanlar ile ilerleyin. Normalden daha farklı şekillerde sevişmek adına kendinizi de mutlu hissedebilirsiniz. Partnerler için cinsel dayanıklılık süresi çok önemlidir. Ne kadar farklı olursa o kadar iyi olur. Azgınlık bu noktada sizi daha da yükseklere çıkaracaktır. Kadının bu konuda çok deneyimli olması gerekiyor. Partneriniz boşalma noktasına geldiği an durun ve bekleyin. Partnerinizi orgazma ulaştırmadan bekleterek ona daha geç orgazm olma konusunu öğretebilirsiniz.

Cinsel performansı artırmanın yolları” İçin 1 yorum yapıldı.

  1. veli

    Merhaba Mehtap ben Veli daha önceki görüşmemiz mükemmeldi şimdi ise ben hat değiştin numaran yok olmuş bana tekrardan numaranı veya ulaşacağım bir adres bırakırsan tekrardan geceleri yaşayıp eğlenebiliriz senin isteklerin doğrultusunda aşkım bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir