Gonca

Pendik

Yaş
21
Boy
178
Kilo
52
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Pendik harika vakit geçireceğin escort Gonca

Kafanıza bugün eğlenmek düştü dimi bunun kendinize bir partner arıyorsunuz bu nasıl olsun az yerinize hayal edim bakalım düşüncelerimiz bir kalçaları çıkıp göğüsleri iri bide minyon tibli hafif balık etli sikişmeyi seven azgın yarak delisi bir kadın istiyorsunuz. Sanırsam umarım düşüncelerimde yanılma payı yoktur tam bu saydıkları mı bir kadın olduğunu söylesem sizlere ne derseniz bunun için kesinlikle bu sesleri duyuyorum. Lan karı ne tatlı karısın seni sikmek isterim diye evet onun için ben buradayım sen beni sik bende zevk alım sende sonuçta bu dünya bir lez gelmiyormuyuz.

Sanki o yüzden bu fırsat bir kez daha elle geçmez zaten topraktan geldi toprağa gitsin hayatım hep çılgınlıklar içinde oldu karşımda partnerim deli dolu olursa ben ona manyak olurum. İnanılmaz azgın bir kadınım karşımda adamın resmen sekse doyurmayı bir kenara bırakın adam yataktan kaçar o kadar çok seviyorum istiyor ki erkeğim benimle mutlu olsun tenimde tutkular yaşasın burada kadar tamamsak şimdi gelelim görüşme yerine en önemli şey ben kendi evimde misafir ediyorum. Sizleri eğer gelmek isterseniz kapım size açık otel çıkmam fazla bide bana ters adam bir iki saat sikiş için dünyanın parası bayılıyor otele ne gerek var canım oraya yaptığın masraf gel bana yap daha fazla sana verim.

Aşkım ben her zaman senin bunu unutma evime girdiğin andan itibaren seni mutlu etmek olur amacım hemde sevgili tadında ha öyle yok para mı işime bakım oruspuları gibi tadunu çıkartacak bir kere ikince seks doyacak bakın saat görüşmelerimde. Bile seans olayı yok bende örnek 2 saat görüşme programı yaptın senin güçün nasıl yetiyorsa o kadar seks yapabilirim. Ama sende pil yoktur bir çakışta göt atarsın ona diyecek bir söz bulamam. Güçlü sikici erkekler arasın beni bekliyorum...

Yorumlar