Salon Kapris

Maltepe

Yaş
20
Boy
170
Kilo
60
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Maltepe Sihirli Parmakları olan Masaj Salonu Salon Kapris

Merhabalar. Bu güzel ve güvenilir site içerisinde üye olmamın sebebi Kapris Masaj Salonumun tanıtımını sizlere yapabilmek ve elimden geldiği kadar çevirebilmek adına burada sizlerin arasında yer alıyorum. Ben öncelikle siz arkadaşlara personellerimin kendi resimlerini paylaşarak siz arkadaşların en içten detayına kadar tanımasını istemekteyim. İstanbul Anadal Yakası Masöz Kapris Salonu olarak sizlere hizmet vermekteyiz.


Siz arkadaşların salonumuza gelerek kesinlikle rahatlayacağını ve sürekli bir tempo içeriisnde olan arkadaşların sonuna kadar rahatlayacağını belirtmek isterim. Burada en kıymetli günlerinizi yaşmayabilirsiniz ama kesinlikle rahatlayabilir ve huzur dolu anları profesyonel olan elemanlarımın sihirli elleri sizlerin bel ağrsına ve üstünüze çöken ağırlığı çekip alan masajları ile rahat ve mutlu huzurlu bir zaman vereceğimi beirtmek isterim. Bizim kurumumuzda taamen çeşitli masajlar bulunmaktadır.
*İsveç Masajı
*Aromatrapi masajı
*Sultan masajı
*Spor masajı

Burada bu çeşitleri en içten sizlere yapacak arkadaşlarımızla 7/24 açık olarak kurumumuzda beklemekteyiz. İletişim bölümünden bana ulaşarak benim hakkımda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar