Ela

istanbul

Yaş
20
Boy
165
Kilo
50
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Yeşil
Ten Renk
Buğday

istanbul Tatlı Sarışın Güzel Bayan Ela

Selamlar. Ben sizer ile birlikte renkli bir ilişki içerisinde en güzel tatları sizlere verebilmek için elimden gelen her şeyi sizlere verebilmek adına burada sizleri mutlu etmek istiyorum. Ben kendi reismlerimi ve bilgilerimi sizlere paylaşarak siz arkadaşların benim hakkımda bilgi sahibi olmanızı sağlıyorum. İstanbul escort bayan olarak sizlere kaliteli ve güzel günleri sizlere vermek istiyorum. Ben renkli karakterdebir ilişki içerisinde en güzel anıları sizlere verebilmek adına burada sizleri mutlu etmek istiyorum. Benim ismim Ela 20 yaşında 165 boyunda 50 kiloda seksi alımlı kaliteli sıcak kanlı sevecen elit temiz hoş bir bayanım.

Ben sizler ile birlikte renkli ve güzel kalitede bir ilişki verebilmek için elimden gelen her şeyi sizlere vererek gerçek bir tat vermek istiyorum. Sizlerin benim ile güzel bir ilişki yaşayarak gerçek bir ilişki vereceğimi belirtmek isterim. Sizlerin yanında olarak tüm güzel tutkuları en iyi şekilde yaşayabilmek için sizleri bekliyorum. Ben sizler ile olan görüşmelerim hakkında siz arkadaşlar iletişim bölümünden bana ulaşarak benim hakkımda bilgi sahibi olmanızı sağlıyorum.

Yorumlar

  1. Selam canım

  2. Hangi semtTesiniz kayasehi mi

  3. Malesef size ulasamiyorum

  4. Seninle tanışmak. Ve beraber uturup. Dertleşmek. Ve aşırı seks seven. Ve sekse duyamiyurum ama karşımdaki kadın da tüm posizyunları uygulamak asil seksi tetikleyen bayandır saygılarımı sunarım arzu ettiğiniz zaman foTRaf atabilirim

  5. Hangi semtteSin