Sena

istanbul

Yaş
21
Boy
169
Kilo
50
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Siyah
Ten Renk
Bronz

istanbul kızıl saçlı samimi bayan Sena

İstanbul gibi güzel bir şehir'den herkesi kucak dolusu sevgilerimle selamlarımı iletiyorum. Ben Sena programınıza Anadolu yakası veya Avrupa yakası neticesinde İstanbul escort olarak "İntikal" edebilmiş olmamdan dolayı sizler için profil sayfamı bütün bilgilerim kapsamında açmış bulunmaktayım.

Yukarıda görmekte olduğunuz bilgilerim ve bilgilerimin birer tarifi olmuş olan görsel fotoğraflarımın hepsinin bana ait olduğunu sizlere söyleyebilirim. Umarım sizler için açmış bulunduğum bu profilim sayesinde birbirinden güzel arkadaşlık kurabilir ve birbirinden güzel insanlarla tanışabilir im.Kişiliğim söz konusu olarak sizler için bir kaç bilgi hakkında ele almam gerekirse cana yakın sempatik ruh haline sahip pozitif yaklaşımcı bir bayan arkadaşım.

Temizliği seven ve bakımlı olmama özen göstermiş olduğum her zaman karşımdaki kişinin bakımlı olmasına içinde insan sevgisinin olmasına dikkat etmişimdir.Şayet bakımsız ve içinde insan sevgisi bulundurmamış biriyle görüşme gerçekleştirmemek de olduğumu sizlere belirtmek isterim. Güzel olan arkadaşlık çerçevesinde görüşmelerimi ise siz değerli beyler bana irtibat numaramdan ulaşarak benim sohbet eşliğinde hakkımda bilgi edinebilir ve sormak istediğiniz şeyleri sorma lüksüne sahipsiniz. En içten sevgilerimle sizlere kocaman bir güzel gün diliyorum.

Diğer İlanlar

Yorumlar