Vika

istanbul

Yaş
24
Boy
175
Kilo
55
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

istanbul her yere geliyorum beyler Vika

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere kendimi ifade ederken yada tanıtım yaparken onu yapıyorum bunu yapıyorum diyemem sonuçta ben pazarda satılan bir mazeme değilim. Ben bir kadınım bu yüzden karşımda adama anlatmak yerine ona güzel izlenimler bırakmayı tercih etmek için aranıza katılmış buluyorum resim iki yönlü bir esmer biri sarısın bu yüzden kafanız karışmasın. Lütfen bu konuda biz aynı evin için iki kız arkadaş yaşıyoruz hangimizi isterseniz size eşlik etmekten memnuniyet duyarız bakın bizim hakkımızda karar vermek isterseniz. Sayfamızı sonuna kadar inceleyin biz bilinçsiz insanlardan nefret ederim yanı sonuçta bir kadınla tanışmak için buradasın sen nasıl düşüyorsan en iyisi olsun benim karşımda adam aynı şekilde olması lazım.

öncelik olarak bana kibar davranması lazım beni kazanmak işe amacı o günü eğlenceli bir şey yaşamak cinsel isteklerini gidermek biraz olsun mutlu olmak işe tabi her şey karşılıklı bu yüzden siz bana ne kadar can olursanız ben size canan olurum. Ben hayatım boyunca hiç bir ortamda istemeyen kadın olmadım çünkü bu konuda kendime inanılmaz bir güvenim var karşımda adamı mutlu etmesini bırakın onu havaları uçuracak potensiyen var bende. Sonuçta İstanbul escort bayanım çok deneyim oldu insanlar ile seks bilmiyen bir insan kadın asla beni karıştırmayın kesinlikle beni ilişkilerim yapmadığım şeyleri söyleyim anal yapmam kondom mutlak şart bakın üstüne başa başa yazıyorum bu iki şeyi benden istemeyin. Ama başka canınız ne çekiyorsa o günü ne yaşamak istiyorsanız hepsine açık ve net bir kadınım.

Kendi yerim yok bazı dal kavuklar orada yazdığına rağmen halen arayıp makara olsun diye bir kadın sesi duyayım diye saçma sapan şeyler söylüyorlar bu tarz insanlar olursa bakın direk söylüyorum. Küfür eder kapatırım yerim yoksa yoktur sadece güvenlikli evler ve otel odalarında görüşmelerimi gerçekleştiriyorum. Söylemek istedikerimi açık yalansız dolansız söyledim eğer kafanda benim aradığım kadın budur diyorsan telefon her zaman açıktır istediğin her dakika araya bilirsin. Whatsapp

Yorumlar