Pelin

istanbul

Yaş
22
Boy
170
Kilo
56
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Siyah
Ten Renk
Buğday

istanbul genç yeni güzel arkadaş Pelin

Eğlenceli ve özel anları yaşamak isteyen arkadaşlarla beraber olarak mutlu anları gerçekleştirebiliriz. Sizleri mutlu etmek için burada refakat ederek yanınızda olacağım. Eşsiz dakikaları sağlamak amacıyla gerçekten bundan memnun olacaksınız. Keyifli zamanları gerçekleştirmek için burada sizlere eşlik edeceğimi görebilirsiniz. Ben sizlerin arasına İstanbul Tüm ilçesinden katılarak burada hizmet vermek için çaba göstereceğim. Siz arkadaşlarla zaman geçirmek çok özel olduğu için beni tercih ettiğinize hiç pişman olmayacaksınız.

Benim ismim Pelin olarak genç bir yaşta olup eğlenceyi ve mutluluğu en üst seviyelerde yaşayacağımızı da göreceksiniz. Benimle birlikte mutluluğu hissetmeniz açısından burada yer alıyorum. Ben gençliğimle beraber çekmiş olduğum resimlerimi sizlerle paylaşarak beni görmenizi sağlıyorum. Benimle görüşmek isterseniz eğer sadece telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin aramasını bekliyorum.

Beyler dikkat etmeniz bir nokta belirtmek isterim kendi yerim yoktur eğer bu konuda aramak isteyen aramasın sadece Otel ve Rezidans misafir olarak eşlik ediyorum istediğiniz her dakika kalmış olduğunuz otel odanızdan beni araya bilirsiniz....

Site yönetimi olarak bütün üyelerle bağlantımız yoktur.

Yorumlar