Hilal

istanbul

Yaş
21
Boy
174
Kilo
56
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Esmer

istanbul esmer bayan arkadaş Hilal

İstanbul Anadolu yakasında yada Avrupa yakasının her hangi bir ilçesinde ve siz elit beyler tarafından organize edilen iş seyahati yada kulüp tarzı bir çok programınıza İstanbul escort bayan adı altında "intikal" edebilmiş olmamdan dolayı ve bu profil sayfamı açmış bulunuyorum.

İsmim Hilal ve her bir konuda olgun düşünen ayrıca cana yakın samimi bir ruh haline sahip eğlenceli esmer bayan arkadaşım. Kişiliğimin yanı sıra birde görsel güzelliğimi merak ediyorsanız, yukarıda yer alan ve yakın zaman tarihine ait olmuş olan resimlerimdeki gibi, hoş ve zarif bir bayan arkadaşım. Şayet, aramış olduğunuz bayan arkadaş profili ve incelemiş olduğunuz resimlerim ile uyuşuyorsa, o zaman sizler ile paylaşmış olduğum telefon adresimden ve bana dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Yalnız, arkadaşlık adı altında olmuş olan görüşme programlarımı en az bir veya iki saat öncesinden ve randevu tarzı şeklinde gerçekleştiriyorum.

çünkü, İstanbul'un her iki yakası birbirine uzak olmuş olduğundan dolayı ve bu yüzden, hem yapmış olduğum kişisel bakımlarımı da son defa gözden geçirip ve sizin ile olmuş olan arkadaşlık atmosferi olan görüşme programına intikal ediyorum. Kesinlikle, randevu tarzında olmamış olan görüşme programında bulunmuyorum. Keyif dolu sohbetlerin olmuş olduğu görüşme programında görüşmek üzere, mutlu akşamlar dilerim.

Diğer İlanlar

Yorumlar