Gizem

istanbul

Yaş
23
Boy
170
Kilo
57
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Yeşil
Ten Renk
Buğday

istanbul Elit Çıtır Arkadaşınız Gizem

İstanbul Anadolu Yakası Ve Avrupa Yakası Hiç Fark Etmez Beni Misafir Edeğiniz Her Yere Eşlik Edecek Bir Kadınım

Eğer şu anda bu yazdıklarımı okuyorsanız gerçekten çok şanslı birisiniz. çünkü benim gibi harika ve çıtır bir bayanla birliktelik yaşayacaksınız demektir. Güzelliği ve harika fiziği ile tanınan özel bir genç bayanım. İlişkilerime ve partnerlerime çok önem veriyorum. Siz beyleri mutlu etmeden asla görüşmeyi sonlandırmıyorum. Profilim de görmekte olduğunuz tüm resimlerim tamamen kendime ait orjinal resimlerimdir.

Temizlik ve hijyen konusun da oldukça titiz bir bayan olduğum için siz beylerin de bu konuda titiz davranması beni fazlasıyla mutlu edecektir. İlişkilerine önem veren genç bir bayanım. Asla oldu, bitti durumuna getirmeden ilişkilerimi gerçekleştiriyorum. Siz beyleri ilişki içerisin de mutlu edebilmek beni de gerçekten mutlu edecektir. Seksi vücudumun yanı sıra güzelliğim de siz beyleri etkileyecektir.

Sohbet etmeyi seven , diksiyonu düzgün , elit ve kültürlü bir bayan olarak benimle sohbet etmeye bile bayılacağınıza eminim. Seks dolu harika anlarımızın başlaması için siz beylere sadece bir telefon uzaklığındayım. Görüşmelerimi sadece 4 yada 5 yıldızlı otelde gerçekleştiriyorum..Hemen aramalarınızı bekliyor olacağım. Whatsapp

Yorumlar

  1. işiniz yoksa bizede beklerim

  2. GüZel yüzün tatlı dilin beni mest etti mesttt Tenin enFessSinnn Seninle tekrar görüşeceğimmm güzellik aklımda kaLdınn :

  3. Sahibem olur musunuz ne isterseniz yaparim

  4. beklentiMin çok üzerinde , tepeden tırnağa özenli ve Naif , güzel bir bayanla karŞILaşAcağımı tahmin etmiyodUm . Bu kadar geNç ve güzel bir hanımla beraber olduğum için şanslı günümdeyim

  5. YarIn napıyorsun

  6. Çok güzelsin

  7. 050507**** Arayın numaram

  8. Slm