Ateş

istanbul

Yaş
19
Boy
178
Kilo
60
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Beyaz

istanbul 19 yaşında çıtır hatun Ateş

Eğer şuan bu kadar kız arasında beni tercih ettiğiniz ben sayfama giriş yaptıysanız sizi etkilemiş görüyorum neden etkilemeyim ki sonuçta içlerinden en güzel en genç olan benim daha 19 yaşındayım. Buda bunu gösteriyor istediğiniz türde bir kadın olmamdır beni öyle kimseyle lütfen karıştırmayın ben işimi yaparken dikkat ederim karşımda adam bana ne kadar değer veriyor beni ne kadar el üstünde tutuyor. Bunları bana yansıtmanız lazım o zaman benimle eğlenceli zamanlar geçer belki hayatınızda yaşamadığınız en güzel şeyleri yaşarız.

Şimdi nasıl nedir bilmem bir kadın kendini ne kadar anlatır ki bilmem ama ben bunu net bir şekilde ifade etmek için buradayım asla bana ayrılan zamanı asla boş çevirmem karşımda partnerim mutlu olması için ellimden gelenin en iyisi yaparım. Tabikide her şey karşılık olduğundan dolayı aynı şeyi partnerimden beklerim önce dikkat etmesi gereken şeyin hayata en önemli şey olduğunu düşüyorum. Temizlik karşımda insan beni etkilemesi lazım bu yüzden beni davet ettiğiniz rezidans ve güvenlikle olmasıyla kaydıyla bide çevre ilçede bilinen dört yada beş otellere çağırken herkesin uyumlu geçmesi istiyorum.

Bana bu hayata ters olan şeyler bunlarda söyle ilişkilerimde asla ters ilişkiye girmem sevmiyorum bu tarz fantezileri bu yüzden aklınızda yer etsin bu isteği olan insanlar aramasın dahi bide şuan kadar kimseyle asla kondomsuz kalmadım. Bilgilerim resimlerin hoşunuza gitti benimle görüşmeyi kararı kafanızda verdikten sonra istediğiniz zaman araya bilirsiniz beyler öyle boş kimseyle uğraşmak istemiyorum. Zaman benim için çok değerli bu konuda duyarlı olursanız çok sevinirim... Whatsapp

Yorumlar