Lara

Göztepe

Yaş
28
Boy
167
Kilo
56
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Kahve
Ten Renk
Buğday

Göztepe Bakımlı özel partner Lara

Selamlar beyler ben sizlerin hayallerinizden gelen seksi bir bayan olarak sizleri en güzel mutluluklara götürüyorum. Göztepe escort baynların dan biri olmaktan 
mutluyum işimi çok severek ve büyük bir mutluluk alıyorum. Ben sizlere kendimi tanıtayım isterseniz seçimleriniz daha kolay ve tatlı olsun. Benim adım Lara yaşım 28 boyum 167 kilom 56 en güzel mutluluklara ve en güzel ilişkileri sizlere bu özelliklerle sizler büğüliye bilirim. Ben hayatımı dolu dolu yaşayan zevklerin den hiç bir zaman ödün vermeden yaşamayı severim. Sizlerin en güzel ilişkilerinize yakışa bilirim. Benim bir kaç kurallarım  olacaktır.

Ben sağlık temizlilk bakımlarımın en güzellerini en iyisini kendime yapıyorum ve sizlerin en güzel dakikaları sizlere yaşatmam için en güzel kıyafetler en güzel makyajlar yapıyorum. İlişkilerim de kondomsuz ve anal seksi kesinlikle istemiyorum fantezilere en güzel  şekilde acık oluyorum. Siz beylerin en güzel faztazilerinizi ve zevklerine uyarım her şeyi en güzel şekilde sizlere sunacağım. Bana ulaşa bilirsiniz ve benimle sizler için ayarladığım güzel evlerde sohpetimizi koyulaştıra bilir ve geçemizin güzelliklerinden kendimize bahsede biliriz. Beni dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederim. Hoşça kalın.

Yorumlar