Erkekler

Beşiktaş

Yaş
22
Boy
170
Kilo
53
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Beşiktaş bugün kaçamak düşünen Erkekler

Burası gerçekten çok doğal ortam olsun diye ellimden geleni yapıyorum benim siteme giriş yapanların bir daha gelmesi için bazen espiri yaklaşımlar ile bazı şeyleri konu olarak açıyorum. Ama acısı tatlıysa burasa papim.net burada dost yapmadan çıkış olmaz o kadar akıllarda yer yapan çok seksi kadınlar var şimdi onlara göz kapatmak mümkün mü asla bir erkek olucak bu kadar çekici kadını boş vericek inanmam siteyi iyi şişirdik sonra : gelelim konumuza örnek kendimi bir erkek yerine koyuyorum öyle konuşuyorum sakın yanlış anlaşılması olmasın. Bugün sabah uyandım canım bir kadınla kaçamak yapmak isticektir ama evde kadına ne diyicez bide onu düşüyorsunuz bu konuda size yardımcı olayım artık iş toplantısı var yada halı saha olaylarına hiç bir karı yutmuyor.

O yüzden en basit yalanlar içinde şuan kadar işe yaradı karı benim arkadaş var o karısın ayrılmış beni aradı intihar edicek bu yüzden yanında olmam lazım. Hazırlıksız yakalanmak lazım karşı tarafı ayarlayı unutmayın yoksa bu yalanız kısa zamanda anlaşır ondan sonra çıktın şimdi üstünü başını düzelmek için şık olmak lazım bunun için yapacak her zaman arabanızda bir takım elbise olsun yedek yanı evde giyinip çıkamacağınız için en güzel önerim olur geldik şimdi kızı bulmaya bunun için yapmak lazım. Hemen arama motoru dünyanın en büyü en akılı yapay zekasına sorucan ne mi Beşiktaş escort yazıcaksın karşına çıkan ilk papim net sitesine giriş yaparak orada kendinize uygun kriterlerde bir avrat bulucan. Arayıp bayan ücret ne kadar diye şeyler sormayın merhabalar hanım efendi telefon numaranızı papim net sitesinden aldım.

Sayfanızı iyi derece inceledim bu yüzden aradığım kadın sizsiniz sizinle kısa yada uzun program yapmak isterim yanı kadının ban teni vurucan oda şımartılmak eğer kadına istediğini verirsen kadın sana her şeyi verir ama yok bilmem kaç para alıyorsun. Bu tarz konuşmalar artık taş devrinde kaldı bu yüzden medeniyet denilen oluşumu yaşıyoruz. Ama kibarlık öyle mi hayır adı üzerinde incelik yılanı bile delikten çıkıyor karı sanki senin altına sokmucak neyse eğer ses tonu hoşunuza gitti sizi evinde davet ediyorsa. Sıra geldi en önemli olaya kadınlar temiz adamları çok severler ter kokmuyorsan dışlerin wc taşı gibi değilse tadından yenmiyor karı sen sabah kadar keyfina bak bırak karı çalışın. Söyleceklerim bu kadar saygı değer misafirlerim kendinize iyi bakın iyi kaçamak dilerim......

Yorumlar