Kristina

istanbul

Yaş
24
Boy
170
Kilo
55
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

istanbul plaza rezidans otel gelen Kristina

Yaramazlık yapmak için evinden çıkarak bir kaçamak yapmak isteyen değerli dostlar merhabalar ben Kristina aslen Rus kökenli bir ailenin bir kızıyım ülkenizi çok seviyorum bu yüzden ara ara kaçıp buraya gelip 3 ay boyunca kafamı diyorum. Tabi bu süre içinde yalnız olmadığından dolayı kendime yeni dostlar arıyorum bu tarz siteler üzerinden bu hayata her zaman dürüst yalansız inandım. Bu sebeple karşımda insanların aynı şekilde olmasını rica ediyorum sorunlu insanlar tanışmak istemiyorum aklı başında yapıcı bir kadın değerinden anlayan İstanbul Escort Bayan kelimesinin anlamı bilen bilinç sahibi kişilere olmasını istiyorum.

öncelikle kafanız rahat olucak tüm sıkıntılarınızı dışarda bırakıp öyle şekilde benimle bir eğlence düşünüceksiniz. Ben sorunlu adamla eğlence yaşayamam karşımda adamın kafası rahat olsun ki huzurlu bir birliktelik yaşayalım sıcak kanlı güler yüzlüyüm asla karşımda insanı kırmaz yanlız bana yapılan en kötü bir taşkınlığı saygısızlığı asla kaldırmam kim olursa olsun anında o ortamdan uzaklaşırım. Kendime ait yerim yoktur yabancı kadın olduğumdan dolayı güvenlikli evler rezidanslar yada plaza ve otel gibi konuklama yerlerinizde sizlere eşlik etmekteyim.

Resimlerim hepsi orijinal bu konuda lütfen içinizde asla kusku olmasın ben açık bir insanım karşımda insanında aynı şekilde olması önem rica ediyorum. Eğer siz bana ne kadar yapıcı olursanız ben size daha fazla kadınlık yaparım ama bir şey ödüyor diye kalkıp beni özür farklı bir davranış sergilerseniz. O günü kendinize ayırdığınız vakit bile zehir olur zaten bu dünyada sadece kibar insanlar kazanır gerisi benim boştur. Söylediklerim kafanıza yatıysa günün her dakikasi arayıp randevu alabilirsiniz.

Yorumlar