Melek İle Arzu

Avrupa Yakası

Yaş
23
Boy
167
Kilo
52
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Siyah
Ten Renk
Beyaz

Avrupa Yakası Ev otel rezdans gelen escort Melek İle Arzu

Beylikdüzü ve civarında oturan değerli beyler merhabalar biz Melek Ve Arzu resimlerde gördüğünüz üzerede oldukça bakımlı son derece elit iki hanım efendiyiz buraya yeni üye olduk yeni dostlar edinmek için geldik bizimle tanışmak isteyen beyler isterse grup şeklinde bizimle tanışa isterse tek olarak bizi misafir edebilirsiniz.

Kendi ait yerimiz yoktur bu yüzden Avrupa yakasında bulunun Ev otel rezdans gibi yerlere geliyoruz... Profil yazımızı sonuna kadar okumadan halen kendi yerin var diye arayan arkadaş oluyor lütfen boş yere bizi mesgul etmeyin zaman bizim için çok değerli bu konuda herkesi saygı davet ediyoruz.

İlişkilerimizde hayata haz etmediğimiz noktalardan biri kesinlikle anal ters ilişki gibi kötü şeyleri yapmıyoruz kesinlikle bu konuda ısrar dahi etmeyin bu konuda birbirimizi kırmadan medeni bir şekilde eğlence yaşalım insanlar hiç bir zaman bir kez lazım değildir.

Burada kadınlar farkımızı olduğunu söylerek diğer arkadaşları kötülük yapmak dahi etmek istemiyoruz ama biz bu konuda kendimize çok iyi güveniyoruz asla pişman olmacağınız emin olabilirsiniz profil sayfamızda bilgiler bize aittir. Avrupa yakasında ikamet eden yada iş için gelen tüm iş adamların telefon numara bekliyoruz.

Yorumlar

  1. arzu hanım gurup yapıyormusunuz