Ece

Ataşehir

Yaş
27
Boy
170
Kilo
55
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Siyah
Ten Renk
Beyaz

Ataşehir kendi evinde sevgili tadında Ece

Belkide şuan ana kadar sayısız kadınla birlikte oldunuz bu konuda deneyimler yaşadıysanız iyi yada kötü ne varsa hepsini unutun çünkü benimle yaşacağınız özel zamanları hayatınız boyunca unutmasınız kesinlikle her konuda kendine güvenen birisiyim. Bugüne kadar tanıştığım ve görüşme yaşadığım insanlardan duyduğum tek bir kelime var oda şu senin gibi bir kadın daha önce hayatımıza neden girmedi diye sitem ediyorlar. Gizliliğe son derece özen önem gösteriyorsanız bunun içinde doğru insanı arıyorsanız kesinlikle sayfama hoş geldiniz beyler merhabalar.

Ben Ece Ataşehir bölgesinde oturan yalnız yaşıyan kendi halinde yaşamı idam ettiren bakımlı güler yüzlü günlük aktivitelerine özen gösteren doğru yalansız bir kişiliğe sahip olduğumu düşüyorum. Karşında insanı kullanma yerine onunla eğlenceyi tercih etmeyi seven asla çıkarı olamadan insanlar tanışmayı dost olmayı seven dünya tatlısı bir kadınım. Beyler görüşmeleri kendi özel dairemde yapıyorum beni tanımak isteyen kişiler varsa resimler birzat kendime aittir.

Şayet evime misafir olduğunuzda aynı kadını görmediğiniz taktirde bir kahve içip orada görüşmeyi anında sonlandıra bilirsiniz. Ben son derece elit oturması kalması bilen kadınım beni burada yeni yetmeler bir tutmayın onlara sergilediğiniz davranış hareketleri bana sergilemeden çünkü ben son derece ciddi bir şekilde burada buluyorum elit bir şekilde görüşme girip iki tarafından memnuniyet içinde ayrılması için en büyük kural saygıdan geçer eğer karşımda inanın bana karşı nazik kibar yaklaşımlarını hissediğim andan itibaren o görüşme benim için sevgili tadında olur iste sizde bu şekilde bir birliktelik yada kaçamak yapmak istiyorsanız. Telefon 7/24 açıktır istediğiniz zaman arayıp randevu talep edebilirsiniz. Saygılar sevgiler

Yorumlar