Vera

Ataşehir

Yaş
22
Boy
175
Kilo
52
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Siyah
Ten Renk
Bronz

Ataşehir escort bayan oralda süper Vera

İnsanların aradığı özellikte bir kadınla tanışması ne kadar mutlu eder bilemem ama aranızda bulunmak mutlu bir kadın olduğumu bilmenizi isterim yabancı kökenli bir kadınım kendi vatanımda mutluluğu yakayamadığımdan dolayı sıcak Türk insanların içine yaşamaya geldim. Yalnız yaşıyorum Ataşehir bölgesinde kaçamak yapmak isteyen benim gibi kendini yalnız hisseden beyler varsa tanışmaya hazır olduğumu bilmenizi isterim. Kesinlike gizlilik ön planda olma kaydıya benimle istediğiniz her zaman görüşme şansını yakalaya bilirsiniz resimler hepsi orijinal bana aittir amatör bir ortamda çekindiğini baktığınızda net bir şekilde anlaya bilirsiniz. Görüşmeleri kendi yerim olmadığından dolayı sadece dört yada beş yıldızlı otellerde gerçekleştirmekteyim.

Sıcak kanlı güler yüzlü bir kadınım asla karşımda insanı kırmam geçirceğimiz zaman birimi içinde bana karşı ne kadar kibar olursa partnerim bende ona karşı tüm hünerlerimi sergilerim eğlenceli zamanlar geçirmek değilmi sonuçta amacımız hiç tanımadığın bir kadınla zaman geçirmek ona bir olsun heyecanla dokunma onunla bir şey paylaşmak bunun için buradayız. Bunları uyum sağladıktan sonra zaten karşılıklı olarak kendinden yaşanır herşey ben öyle diğer kadınlar gibi onu yaparım bunu yaparım diyemem çünkü bir kadın kendini seks konusunda asla anlatmaz yaşatır erkeğine bu düşünce birisiyim.

Ama size özel bir yanı özelliğimi diyelim buna bilmenizi istediğimden dolayı söylemek isterim oral seks konuşunda olduktan başarı bir kadın olduğumu bilmenizi isterim. Kondomsuz çekiyorum bu soru sormayın aradığınızda bilin bunları sayfamı iyi derece incedikten sonra beni arayıp randevu talep edebilirsiniz...

Yorumlar