Serçe

Ataköy

Yaş
26
Boy
164
Kilo
56
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Beyaz

Ataköy sınırsız cimcif yapan escort Serçe

Bu hayata her zaman bayıldığım noktaların başında gelen tek bir özellik var sınırsız yüzüme boşalırmanız lazım benim önceliğim yutmak çok hoşuma gidiyor bu deli şımartık içi cıvcıl olan bir kadın zaman geçirmezmisin. Bence bu konuda hiç düşünme ben çılgın hard erotik sahneleri yüksek bir kadınım adamı resmen zevk diğer dünya götürüp getirim.

öyle kimseyle boş yere zaman ayırama beni bu konuda düşüyorsanız dalga geçip kapatan boş boş arayan insanlar oluyor tonla bakım ağzım hiç temiz bir kız değilim. Eğer kafanda kurmadıysan kesinlikle beni arama dahi ben kesin olmuş sonuçlara bakarım adam eğlenmek istecek yeter başka bir şey istemeden kendini otel odasında yada benim evimde bana bırakıcak kendi istemicek ben ona zevk vericem.

İste aradığın adam benim seni mutlu edebilirim tatlım bebeğim diyen kişiler beni araya bilirsiniz tüm ilişkimde kesinlikle giziliğe çok önem veriyorum asla bende olan sırınız asla bir yere gitmez ne yaşandıysa orada kaldı kapatırım cenemi o bey efendin beni araması beklerim. Asla kimseyi rahatsız etmem siz aramadan asla sizi aramam bu konuda içiniz ferah olsun çünkü çok insan evli evinde bir sorun olmasın asla o adam huzur olursa biliyorum.

Kaçamak yaparak benim kollarıma gelmeye can atacak sürekli gelecek benimle zaman geçircek bey efendiler bir telefon kadar siz yakının bakın fazla düşünmeyin kaybetiniz şey bir daha ellize geçmez bu yüzden kıymeti bilmen lazım aman iş nereye kadar deyip bana dönüş yapmak isteyen beyler arasın sadece :

Yorumlar