Ayten

Ataköy

Yaş
23
Boy
178
Kilo
50
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Beyaz

Ataköy Seans görüşen fıstık escort Ayten

Bu kadar çok kadın üzerinde beni tercih ettiğiniz zaman neler karşılacaksınız bunları sizlere aktarmak için buradayım diğer kadınlar gibi asla sizleri bir müşteri olarak görmeden istediğiniz tüm arzuları isterleri gerçekten yaşamanız için ellimden gelenin en iyisi yapacağım emin olabilir çünkü insanlar kötü davranmak her zaman yalnış olduğunu düşüyorum. Eğer bir adama iste işini görsün gitsin diye düşünürsem o insanı kaybetmiş olurum sonuçta insanlar parasıyla geliyor karşında ki insanın kötü muamele görmesi onu biraz olsun bu eğlenceden soğutur diye düşüyorum.

Şimdi söyle anlatım ben evimde misafir ediyorum insanları evime gelmek isteyen olursa benim basımın üstünde her zaman yeri vardır ama yok ben ev ortamına güvenmiyorum sizin otelde görüşmek istiyorum diyorsa ona tabikide kabul çünkü sanal bir ortam kimse kimseye fazla güvenç sağlama konuşunda sıkıntı yaşıyor. İstanbul büyük bir şehir akşam haberlerinde neler duyuyoruz bir adım geri kendini dikkat alan insanlara saygı duyarım bilmenizi isterim ki ben hiç bir aracıyla çalışma içinde değilim yalnız yaşıyorum zaten bu işide ayakta durmak için hayatı masrafları giderleri karşılamak için yapmaktayım. Bu konuda asla sühpeniz olasın eğer nasıl düzgün şekilde gelirseniz o kadar özel bir şekilde sizi kapıdan uğurlarım.

Peki şimdi bir kadından istediğiniz fanteziler kesinlikle belli bir durum iste erkekler bazen kondom kullanmayı sevmiyor bu yüzden ben kadınla yatarken kondom olmasın aramızda bir kural olmasın diye düşüyor. Maden öyle bende size bir şey söyleyim ben en kötüsü günde bir erkekle birlikte oluyorum eğer o insan bana değer verip beni el üstünde tuyuyorsa ona gönlüm güzel olur davranılarımda ama af edersiniz beni kırıcak incitmeye kalıcak sonra benden gönlünü hoş etmemi isticek var mı öyle bir dünya sizde bence yok çünkü ben o yapıda bir kadın değilim olmadımda.

Para verecek diye adamın köpekliği yapıcam değil yanı ben bir kadın işem ilişkide ben yöb vermem geçerli olur yoksa kimse bu konuda beni rahatsız dahi etmesin. Kondomsuz kimseyle kalmam baştan söyleyim. Analda asla yapmam onun dışında yatak partnerim ne isterse onun emrinde olurum. Hemde dolu dolu onunla zaman geçirmekten keyif alırım dürüst adamı severim yanı yalansız bir eğlence yaşamak istiyorum diyorsan kafama bu kadın söyledikleri uydu ben bunun zaman geçirmek istiyorum. Diye düşünce geçerse beni istediğin her dakika araya bilirsin bebeğim.

Yorumlar