okşan

Ataköy

Yaş
21
Boy
170
Kilo
56
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Ataköy otelde görüşme yapan okşan

Otel kültürüne alışmış yurt dışından gelen misafirlerimiz olsun yada bir günün tüm stresini üzerinden atmak biraz olsun çalışma ortamında sıkılıp iş koluk insanlar tek gecelik görüşmeler yapıyorum. Beni misafir ediceksiniz bu yüzden geldiğimde çok güzel bakımlı alımlı çekici bulmadığınız taktirde orada hemen sonlandıra bilirsiniz. İstek ve arzular sizin sonuçta bende beğenilmeyen ortamda beş dakika durmam bir kadın çok gururludur. Bu yüzden beğilmek hoşuna gider böyle bir olmak için gerçekten günlük bakımları her zaman aralıksız her gün yaparım kadın dedin mi zaten öyle olur sabah kaldığımda her zaman sabah elma alıp sağlık besin almaya oradan başlarım. Sonra sporumu hiç bir zaman aksatmam çünkü insan sağlığı bir kez geçiyor elle bunun değeri kıymet bilmek lazım.

öz geçmişim sizi ilgilendirmemesi lazım çünkü ben bir Ataköy escort bayanım bugün benim görüşürsün yarın olmasın hanı resimlerde bana ait değil zaten birebir bana yakın fiziğikte güzel bir kadın paylaşıyorum. Zaten her şey gizlilik içinde olsa ne güzel dimi sonuçta bir gecelik görüşme için hem ben buradayım hemde siz bu konuda arayış içine girmiş alıp af edersiniz beni sevgiliz yapmıcaksınız. İçin beni tanırken şunları demek istiyorum bana karşı her erkekten kibarlık beklerim sadece kırıcı bir kelime dahi duyduğumda bulunduğum ortamı anında terk ederim bunu söyleyimde sonra bu kadar burnu kaf dağında bu kadınla asla birlikte olunmaz.

Diye düşünede bilirsiniz hiç sorun değil gençliğim bana verdiği güzelliği hem insanların altında berbat edicem onu düşünmeyim ama burada aşk ve tutku yaşatım. Biraz zor ben sadece servis aldığım sürece sizinle görüşmelerimiz orada sona ersin ben zaten sadece bir insan görüşüyorum. Oda kibar olduğunu hissediğim zaman hafta 3 kez yapıyorum evimden kaçıp eğlence bilediğim dostlar edinip haftalar yok oluyorum.

Beni tercih ederken lütfen bir kez düşünün ikinci kez asla kimseyle değil yan yana gelmek asla bir daha dışarda dahi bir birimizi gördüğümüzde bile kafamız çevirelim benim için gizlilik olmasa olmasın lütfen ufak tefek şımarıklarımı ailem bilmesinde kaçamak yapıyorum. Bu tatlı yolculuğumda bana eşlik etmek isteyen beyler misafir eder bu tarzda bir kadın tanışmak sizlere çok şeyler kazandıra bilir çünkü gerçekten ucuz kadınlardan uzak kaçın ayakları yere sağlam güçlü akılı kadınları tercih etmeniz.

En azından üniversite okumuş biriyle sohbet edecek harika zamanları olur ben her zaman buradayım aramak isterseniz web sitemde olan numara bana aittir. Canın ne zaman istedi kafan ne zaman bozuldu hemen beni arayın diyorum. Burada bilgilerime son veriyorum umarım sizi kırmadım özmedim. Neyse olay ben gerçek yaşana bilenecek şeyleri anlatım benden kafanıza uyması bağlı yinede kendiden emin güzel şeyleri yaşamak insana huzur verir diye düşüyorum sevgilerim kalın.

Yorumlar