İzge

Ataköy

Yaş
24
Boy
183
Kilo
51
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Ataköy kararlı bakımlı escort bayan İzge

Bazen insanlar kararsız kalıyor bunun için bir hayat projesi cizmeye çalışıyor bu konular bana ters ne istediğini biliyorum karşımda erkek nasıl mutlu olur neler hoşlanır o günü ne yaşarsa hoşuna gider bunu bilen birisiyim. Asla karşımda adam benden zevk almadan çıkıcak o günü sabah kadar uyuyamam benimle birlikte keyif alacak başka çaresi yok bu kişilikde bir kadın oldum. öyle olmamdan hiç pisman değilim çünkü bana çok özel dostlar kazandırdı dürüst olmak lazım insanlara bunu anladım sen ne kadar şefaf olursan o kadar insanlar sana gelir güven adımlar geliyor bunu net bir şekilde anladım.

Bu tarz insanım eğer dersen İzge sen benim aradığım kadınsın seninle görüşmek istiyorum bu konuda yardımcı olurmusun tabi efendim nasıl olmaz o zaman sizleri evime misafir etmekten gerçek anlamda mutluluk duyarım. Hiç bir zaman zor seçenek olan bir kadın olmadın karşımda kişi bana kalbi temiz olması yeterlidir. Onu bana yansıtığı andan itibaren o karşımda kişi benim meüşterim değilde sevgilim gibi oluyor e bir söz vardır. Ne kadar köfte işe o kadar ben demek karşımda adam kibar olsun yeterki o günü unutulmaz bir gün yaşar ama bana kaba olmuş kusura bakma o insan benim gözümde sadece geçerli bir kişi olur o bana nasıl davranırsa bende ona öyle davranır.

Ama bana karşı kibar olur o zaman kusura bakmayın ben eşşek değil iyilik gördüğüm bir insana neden kötü davranım dimi sonuçta herkes burada eğlenmek için var gerisi düşünmez ki sonuçta ben senin aşkın olucak değilim ya bana karşı ne kadar olumlu olursan senin için daha iyi geçmez mi sizce daha güzel olmaz mı olur bence eğer benim gibi düşüyorsan hadi beni ara...

Yorumlar