olur

Ataköy

Yaş
20
Boy
170
Kilo
51
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Ataköy Kalitede sizce nasıl belli olur

Bence kalite belirmek için insanların içinde çıkan öz veri dışarı çıkmasından sebep verir diye düşüyorum

Bu hayata her zaman inandığım değer vardır onların peşinde gittiğimde aslında bu dünyanın en büyük kazanç sağlamış olursunuz öyle yalan dolan işiniz olmasa eğer karşınızda kişiye gerçek dürüst olursanız. çok şeyler kazanmış olursunuz kendine yapılmadığı şeyi karşında insana yapma ki hayatın düzgün bir şekilde yol alsın diye düşüyorum artık insanlar birbirini kandırmak için.

Her türlü sahte oyunlara giriyor aslında dünya hep iyi insanlar daha güzel olur yoksa kötülük olmadı yaşan farklı olur mu bana sorarsanız olmaz çünkü eğlenceli olmaz hayat kötüler olucak ki iyiler ön plana çıksın ama benim dünyamda kötü yer yok sevmem öyle tarz kendini şişirip küçük dünyaları ben yaratım her zaman benim dediğim olur insanlardan nefret ederim. İnsan dedin mi anlayışlı olur hatası kabul eder kendini kaf dağıtın görmez hey sende büyük tanrı var dostum sen kendini o kadar şişirme ki karşında insan seviye göstersin. Aklı başında insanlar için insanlara bu lafların değil tabikide zaten öyle düzgün insanlara laf söylemek hattim olmaz ayrıca her zaman karakter insanlar hep kazanan oluyor diye düşüyorum.

Şimdı konumuzla bu yazıkların ne alakası var diye merak eden değerli dostlara sunları kelimelere dökmek istiyorum. Kaliteli insan karakterli insandır öz verili kendini bilen kişilikleri oturmuş harika özellikleri olan insanlardır onun dışında yaşam kaliteli her zaman üst seviyedir eğlenmesi bilirler bir sıkıntı yaşadan hayatlarına çok doğru yön vermekte olan insanların en büyük arkadaşlık sitesinde toplandığını burada gerçek dostlar edindiğini biliyorsunuz. Gerçek reel dostuklar yüz yüze görüşüp kendini bilen ne yaşaması bilen özel insanlardır sizde kendinize çok kaliteli hissetermenize sebep vermesi isterseniz. Günün her saat farklı kadınları yakından tanıma içinde sitemizde uygun hesaplı kadınları bulabilirsiniz öyle uçuk rakamları olmadan istediğiniz cinsel istekleri yerine getiren kadınları ravdevu alabilirsiniz. Hadi sizlere eğlenceli zamanlar dilerim.

Yorumlar