Buse

Ataköy

Yaş
22
Boy
164
Kilo
56
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Siyah
Ten Renk
Beyaz

Ataköy Gecelik seksi partner Buse

Selamlar beyler bugün sizlere Ataköy bölgesinde tanışa bileceğiniz en tatlı kadın olarak selamlar söylüyorum benim sayfamda olmaznız en doğru kararı vermeniz demektir. Bugün kadar kötü düşünceleri kafanızdan atıp benimle yep yeni bir başlanğıç ne derseniz ismim Buse 22 yaşında 1.64 boyunda 56 kiloda oldukça kusursuz bir kadınım gerçekten burada düzgün insanlar tanışmak istiyorum. Ne istediğini bilen aklı başında kafasını fazla mesgul etmeyen eğlenceli zamanlar geçirmek işe niyetiniz size hizmet vermekten mutluluk duyarım.

Görüşmelerimi kendi özel yuvamda yapıyorum aile apartmanı olduğundan dolayı öyle her önüme gelen insanı misafir etmiyorum bu konuda seçici davranıp o şekilde insanların en düzgünü bulup davet etmek istiyorum. Peki bu insan modeli nasıl argo konuşmacak küfür ağzında olmayacak Ataköy Escort kavramı iyi derece bilecek yanı bana sahip olma duygusundan uzak olması lazım.

Ters ilişki bana göre değil sağlık konuşunda yüzünden kondom mutlak şart bu yüzden bu konuda asla ısrarcı dahi olmayın birbirimizi kırmadan istediğimiz eğlenceyi rahatlıkla yaşayalım. Ayrıca telefon sizler için her zaman açıktır istediğiniz her zaman araya bilirsiniz. Hijyen ve temizlik konuşunda dikkat ederim partnerim temiz olmasını rica ediyorum bu konuda dikkat ederseniz benden fazla ilgi görürsünüz.

Yorumlar