Kübra

Ataköy

Yaş
24
Boy
171
Kilo
54
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Ataköy gecelik görüşme yapmakta olan Kübra

Benlik bir olay bahsederek başlamak istiyorum şimdi bir kadın kendini nasıl tanıtır neler söylemesi lazım bilmem ki sonuçta bir profil yazısı hazırlamak kolay değil bir hata olduğunda acaba karşımda insan benden nefret eder mi endise içinde yine ben hakkımda bir kaç söz yazmak istiyorum. İnsan canlısı oldum her zaman kimseyi kusuru için geri itmedim nasıl işe o insan sonuçta ona dost oldum onu dışlamadım hiç bir zaman ona tüm kalbimle dostluk gösterim. Bu benim yapımda var değişemiyorum bazen arakdaşlarım bana diyor Kübra neden bu kadar iyisin insanlara karşı bir insan nasıl değişirki yedisinde neyse yetmisinde o olur diye düşüyorum. Yanı bu değildir karşımda insan beni kırıcak üzecek af edersiniz beni bir gibi görüp aman buna para verdim bu dediğim hepsini yapmak zorunda olucak o insana kusura bakmayın iyi değil o günü ikimizde zehir olur yanı sonuçta eğlencenizin bozulması istemesiniz sonuçta

Ben bir kadınım bu yüzden karşımda adam bana saygı duyucak bana kadınlığımı hissetircek bende ona avratlık yaparım öyle yok artık Ataköy escort ise boyun eğecek adam zevk bakıcak sonra gidicek var mı öyle bir dünya benim dediğim. Olur ancak öyle partnerim bana üstünlük kuramaz asla şimdi buraya kadar anlaşıldığımı düşüyorum gelelim görüşme yerine kendime ait dairem var ama öyle her önüme gelen adamı alamam evime eğer telefonda gerçekten elit bir konuşma içinde davet ettiyorsa kendini o zaman başımın üzerinde yeriniz var demektir.

Ama adam aramış daha iki kelimeyi bir araya getiremiyor teneke burnunun uçunu göremiyor canı karı çekmiş iste bir gidim rahatlım tarzında insanlardan nefret ederim. Benim evime gelen insan ayık olucak bir şey içmicek gelir evimde ona cilingir sofrası hazırlarım ayakları uzatır hem ona hizmet ederim hem tüm isteklerini yerine getirim. Bu düşünceniz varsa buyurun burada telefondan istediğiniz her dakika araya bilirsiniz.

Yorumlar