Hazal & Yeliz

Anadolu Yakası

Yaş
24
Boy
170
Kilo
51
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Kahve
Ten Renk
Buğday

Anadolu Yakası Sempatik Partnerler Hazal & Yeliz

İki harika bayan olarak bu popüler site de sizlerle birlikteyiz.Biz İstanbul Anadolu yakası bölgesinden genç partnerleriniz Mutu & Su.


İlişki ve fantezi sizin için ne çağrıştırıyor bilmiyoruz ama bizim için gerçekten çok önemli kelimeler ve bunları siz beylerle sıcağı sıcağına, harika bir şekil de yaşamak için burada sizlerle birlikteyiz ve biliyoruz ki siz değerli beyler de bizim gibi harika bayanlar aradığınız için buradasınız ve kesinlikle doğru yerdesiniz. İlişkilerimize ve görüşme sürecimize çok önem veriyoruz. Tüm resimlerimz kendimize aittir.

Sınırsız bir ilişki deneyimini siz beylere sunarak harika zevkler almanızı sağlamak istiyoruz ve aklınız da silinmeyecek harika anlar bırakmak istiyoruz. İlişkilerimiz de ters ilişki extra, lezbiyen show gibi harika fantezilerimiz de olacaktır. Sağlık ve hijyen açısından kondomsuz ilişki yaşamıyoruz. Temizliğe ve hijyene çok önem veriyoruz. Sizlerinde bu konuda titiz olmasını rica ediyoruz. Siz beylerle yaşayacağımız ilişkileri davet ettiğiniz oteller de ve sizlere ait olan dairelerinize gelerek gerçekleştiriyoruz. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağız. Görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

Ataşehir, Maltepe, Pendik, Kartal , Göztepe , Tuzla, ümraniye gibi bölgelere yakınsanız eğer rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer İlanlar

Yorumlar