Gizem

Anadolu Yakası

Yaş
32
Boy
166
Kilo
51
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Esmer

Anadolu Yakası Rezidans otele gelen esmer escort Gizem

Anadolu yakası tarafından gerçekleşecek olan cinsel içerikli birçok plan programınıza dahil olmak adıyla bu profil sayfamı Papim sayfasında açıyorum.

öncelikle üst kısımda duran ve belki incelemişsinizdir, tam olarak bilmiyorum fakat resimlerde görmüşsünüzdür ne kadar bakımlı ve seksi çekici bir tene sahip bir bayanım ve aradığınız bayan arkadaş profili, incelediğiniz resimlerle örtüşüyorsa o zaman sizi telefonun ucunda bekliyor olacağım.

Oldu bitti gibi durumlardan uzak daha doğrusu sevgili edasında birliktelik sunmak her zaman tercihim olmuş olduğundan dolayı ve bu görüşme programımız benim için çok özel olmuş olduğundan dolayı kişisel günlük bakım konusuna hassasiyet gösterip görüşme programına katılıyorum. Tabi bu konuda aynı hassasiyeti sizinde göstermenizi beklerim.

Cinsel ilişki sırasında bulunmadığım ilişkilerim anal ve kondomsuz birliktelik ve bu ilişkilerde ısrarcı olmazsanız çok sevinirim.

Sevgili edasında olmuş olan görüşme programım tarafınızdan belirlenen 4*5 yıldızlı otel odasında ya da eviniz güvenlikli site rezidans tarzı ise evinizde gerçekleşmektedir. Görüşme programı yer konusunda iki seçenekten birini seçmek artık size kalmış bir durum arayın ve sevgili edasında bir görüşme programında buluşalım

Yorumlar

  1. selam nasılsın gizem burada sana teşekkür etmek isterim bana yaşattığın o kaliteli gece için sana tekrar gelmek isterim boş bir zamanını bana yazarsan çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

  2. Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum gösterdiğiniz ilgi için

  3. Selam nasılsın sana yazdığımı umarım görürsün senden oldukça etkilendim görüşmemiz son derece kaliteli ve güzeldi ilginden dolayıda sana hayran kaldım bu anı yakın zamanda tekrarlamak beni mutlu eder şimdiden sabırsızlanıyorum.

  4. Merhaba nasılsınız gizem hanım sana çok teşekkür ederim bana çok güzel gece idi sana her zaman gelmek isterim bu anı tekrarlamak için inan çok sabırsızlanıyorum bunu bil istedim kendine çok iyi bak