Ece

Anadolu Yakası

Yaş
22
Boy
175
Kilo
50
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Beyaz

Anadolu Yakası Otele Rezidansa Gelen Ücretli Bayan Ece

Benim ile bugün sekse dair tüm fantezi oyunlarını yaşamaya ne dersin Ama bu yaşadıklarımız aramızda bir sır olarak kalmasını istiyorum. Hadi o halde Anadolu yakasında olmuş olacak bu escort buluşma programımızın kurallarına göz gezdirelim...

Bebeğim yine mi kurallar gibi dediğini duyar gibiyim ama inan bana şimdi ben buradan yapmış olduklarımı ya da yapmamış olduklarımı belirtmesem ve sen benim ile görüşme programında istediğin bir ilişkiye ben hayır deyip ardından seninde aramış olduğun ilişki aslında o istediğin olursa o zaman ne olur Sen burada memnun kalmayacaksın bende üzülmüş olacağım ve bu yüzden görüşme kurallarımı belirtiyorum.

Aslında bu kurallarım büyütülecek bir durum değil fakat sağlık konusunda oldukça büyük rol oynayan ilişkiler olmuş olduğunun da altını çizebilirim Düşünsene kondomsuz yani korunmasız bir ilişki hiç bir şekilde tanımadığın birisiyle bu on dakikalık zevk uğruna ilişkiye giriyorsun buraya kadar her şey güzel zevkini de aldın ve sonra mı ne oluyor İlerleyen zamanlardan birde bakıyorsun ciddi sağlık problemleri yaşıyorsun ve keşkelerle boğuşmak zorunda kalıyorsun. İşte ben bu ilişkiye girmiyorum ayrıca anal yani ters ilişkide canım acıyor onda da kalmıyorum.

Bunlar dışında bana karşı tüm cinsel fantezi oyunlarına açık birisiyim ve son olarak beraber keyif dolu sohbetlerin hakim olmuş olduğu cinsel görüşme programımız yerini ise Anadolu yakasında sana ait rezidans tarzı evinde ya da yıldızlı otellerde sağlıyorum.

Profil yazımın sonuna geldik bebeğim ve artık burada ben seni senle bırakıyorum aradığın bayan profili resimlerim ile örtüşüyorsa seni telefonun diğer ucunda bekliyor olacağım sevgilerimle, hoşçakal.

Diğer İlanlar

Yorumlar