Eliza

Anadolu Yakası

Yaş
19
Boy
172
Kilo
52
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Beyaz

Anadolu Yakası Otele Gelen Kusursuz Escort Eliza

İstanbul Ve Anadolu Yakası Rezidans Otel Gelen Yabancı Güzel Bayan Eliza Sayfasındasınız Onu Tercih Ettiğinize Asla Pişman Olmasınız.

Bunun nedeni ona sorduğumuzda bize bu söyler kendini ifade etti

Saygı değer dostlar ben Rus kökenli bir bayan arkadaşınızım ülkemden yeni geldim kısa bir sürelik buradayım ama gayet Türkçem iyidir yanı aklınızda bu kalmasın yabancı kadınla nasıl anlaşırım ben diye son derece sizin kültürünüze alışık sürekli bu ülke gelip giderim. Boş yere hiç bir zaman kaybetmek istemem çünkü zamanın bu ülkede kısıtlı zamanı boş insanlar kaybetmek istemeyip eğlenmeye geldim buradya sağlam dostluklar edinip her sene geldiğimde görüşceğim insanları arıyorum.

Görüşmeler için kendi yerim olmadığından dolayı yukarı belirtildiği gibi sadece Rezidanslar ve Otel odalarınıza gelerek sizlere eşlik ediyor oldukça bakımlı ne istediğini bilen bir kadınım kaşrımda adamın aynı şekilde bana karşı öz güvenli kiba rolmasını rica ediyorum. Anal yapmam ilişkilerimde kondom şartır randevusuz asla çalışmam bunu bilmenizi isterim. Bilgi sorarken lütfen kaç para ne kadar görüşme yapıyorsunuz diye sözler içine girmeyin zaten bu tarz insanları hemen engelliyorum haberiniz olsun karşınızda olan bir bayan bu yüzden bayan nasıl davranırsa bana karşı öyle olması istiyorum.

Yorumlar