Nefes ile Azize

Anadolu Yakası

Yaş
23
Boy
165
Kilo
50
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Anadolu Yakası Otel Rezidans Plaza Gelen Nefes ile Azize

Merhabalar saygı değer Anadolu yakasında yaşayan erkekleri öncelikle kendimizi sizlere ifade etmeden bilmeniz gereken önemli bir olay var burada gördüğünüz resimler aynı evin içinde yaşayan 3 bayan arkadaşlarımıza ait hepsine dikkat bakmanızı isteriz. İsterseniz bize arayıp kızların resimleri tek tek isteye bilirsiniz kendi ait yerimiz yok kesinlikle bu yüzden Anadolu yakası bölgesinde bulunan tüm dört ve beş yıldızlı otellere geliyoruz ayrıca çevre ilçelerde bulunan tüm rezidanslara geliyoruz. Günün her dakikası bizi arayıp randevu talebinde buluna bilirsiniz oldukça güler yüzlü neşeli bayanlarız bizimle geçirdiğiniz zamanlar içinde inanılmaz keyif alırsınız.

Bilmeniz gereken başka bir olay biz Anadolu Yakası Escort bayan olarak çalışıyorsak karşı insan bizi seks objesi olarak görmecek iste emir vaki konuşmalardan uzak kaçmanızı gününüzün kötü geçmemesi için bizlere daha kibar nazik yaklaşım içinde olursanız inanılmaz keyif alırsınız. Ama cebine iki kuruş koyup bugün bir kadına gidim ona kötü davranım düşüncedeyseniz kesinlikle bize bulaşmayın biz son derece hayatını düzgün şekilde dizayın etmiş elit kadınlarız. Kimsenin kötü yanları çekmek için buraya gelmedik hem eğlendirmek hemde eğlenmek adına buradayız fazla aksini düşünen kesinlikle bu konuda fikirleri bize sunmayı unutmasınlar bizi tercih etmeniz sizin acınızdan inanılmaz şeyler olacağına emin olabilirsiniz biz son derece işini kaliteli yapan kadınlardanız bizi daha bu işe yeni başlamış olarak görmeyin biz erkeğin ne istediğini nelerden hoşlandığını son derece iyi biliriz.

Başka bir husus var kesinlikle olmaz olmazlardan biri temizlik ve hijyen kuralları bizim en önem verdiğimiz tek değer partnerimizin son derece sık olmasını ve vucüt ve ağız temizliğine öncelik vermeniz bizi çok ama çok mutlu bilgilerimizi lütfen sonuna kadar okuduktan sonra bizimle ilgilenin biz bilinç insanlar artık sıkıldık orada kendi yeri yok yazmasına rağmen halen arıyan insanlar oluyor lütfen zamanımızı boş yere harcamayın herkesi kocaman öpüyoruz.....

Diğer İlanlar

Yorumlar