Damla

Anadolu Yakası

Yaş
24
Boy
173
Kilo
52
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Yeşil
Ten Renk
Beyaz

Anadolu Yakası Güvenlikli site ve otel gelen Damla

Yaşamsal eğlence adı altında bu tarz ortamlarda kendine bayan arayan değerli beyler kesinlikle partnerizi buldunuz derim bunu neden söylüyorum çünkü kusursuz güzelliğim karşında hiç etkilenmeyen bir erkek görmedim. Her konuda inanılmaz öz güven duyarım kendime çünkü bir kadında neler arıyorsanız fazlasını net bir şekilde bende var uzun süredir bu tarz eğlencelerde bey efendilere hizmet veriyorum.

Güler yüzlü neşeli yanları tanıdıktan sonra sürekli görüşmek isteceğiniz bir dost hayatınıza kazandırmış olursunuz Tabi bunu kazanırken bazı konularda hususlarım olucaklar onlar söyle başlıyor sayın bey efendiler. Anadolu yakası escort bayanı olabilirim ama sonuçta bir bayan olduğumu unutmayın ücretli bir şekilde görüşme yapıyorum. Diye karşı partner beni bir seks objesi olarak kesinlikle görmesin ben bir eşya değilim karşımda adamdan son derece nezaket kibarlık beklerim. Rahatsız olduğum bir ortamda asla durmam bu konuda özen gösterseniz beni inanılmaz derece mutlu edersiniz ben huzurlu olursam karşımda partnerim benden daha fazla verim alır karşılıklı hoşgörü içinde olursak bu konuda gerçekten iki tarafta memnun ayrılır diye düşüyorum.

Görüşme yerim yoktur arkadaşlar bunu belirtmek isterim kendi yerin var mı diye arayan saçma sapan insanlar var lütfen sizin gibi zihniyette kişiler benden uzak dursun zamanı boşa harcamayın ben gayet aklı başında elit eğlenmesi bilen tüm sorunları dışarda bırakmış bir gün kafa dağıtmak için kendine eşlik edecek partner arayan olgun elit beylere hizmet veriyorum sadece onun içinde beni ya güvenlikli evlerinize sitelerinize rezidanslarınıza davet edersiniz yada kalmış olduğunuz dört yada beş yıldızlı otellere misafir edersiniz.

Gayet açık net bir insanım lütfen profil sayfamı iyi derece inceledikten sonra benimle iletişime geçin bilinçsiz insanlar nefret ederim çünkü sayfamda olan bilgiler ne yazıyorsa benimle ancak onları yaşaya bilirsiniz onun için ilişkilerimde asla anal seks yapmam kondom sağlık açısından şart söyleceklerim bu kadar umarım sizi kırıp özmedim amacım daha net bir şekilde insanlara kendimi ifade etmek sevgilerim kalın kocaman öpüldünüz....

Yorumlar