Miya

Anadolu Yakası

Yaş
20
Boy
170
Kilo
55
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Kahve
Ten Renk
Buğday

Anadolu Yakası Asyalı Gerçek güzel bayan Miya

Eşsiz kalitede bir ilişki içerisinde en güzel tutkuları ve geceleri sizlere sağlayarak mükemmel bir tat vereceğimi belirtmek isterim. Ben kendi seksi fotoğraflarımı ve bilgilerimi sizlere paylaşarak siz beyefendilerin benim hakkımda bigi sahibi olmanızı sağlıyorum. İstanbul Anadolu yakası escort bayan olarak sizlere kaliteli ve güzel hizmetleri sizlere vererek gerçek bir tutku vereceğimi belirtmek isterim.

Ben sevgili tadında güzel bir ilişki içerisinde olabilmek ve gerçek tatları sizlere verebilmek için burada yer alıyorum. Benim ismim Miya seksi alımlı kaliteli cana yakın güler yüzlü sevecen elit temiz hoş özel tutkulu bir bayanım. Ben zevkin doruklarında eşsiz kalitede bir ilişki içerisinde en güzel tatları ve geceleri sizlere sağlamak için elimden gelen her şeyi sizlere vereceğimi belirtmek isterim. Benim ile beraber güzel ve mutlu bir ilişki içerisinde duyguları sizlere verebilmek için burada mutlu etmek istiyorum.

Ben sizler ile olan görüşmelerimi sizlerin kaldığı lüks 4 ve 5 yıldızlı otellere rezidanslarda gelerek hoş görüşme yapıyorum. İlişkilerimde gerçek bir tat vereceğimi belirtmek isterim.

Yorumlar

  1. Selam miya nasılsın bana yaşattığın ilgi çok hoşuma gidiyor bu nedenle sana her zaman gelirim bana bir mesaj atman yeterli olacaktır bu zamanda senin gibi birini bulmak çok zor kendine çok iyi bak

  2. Selam miya hanım ben yabancı kızlara gelmezdim ama seni tanıdım bu ön yargımı değiştirdim seni tanıyınca sana çok teşekkür ederim ben sana yeniden geleceğim bunu şimdiden söylemek isterim kendine iyi bak

  3. Selam victorys ben sana gelmeden önce çok şüphem vardı ama bu şüphe senin yanına gelince ortadan kaltı düşündüklerim için çok pişman oldum bana muamelen oldukça iyi ve güzel di bu nedenle sana yeninden gelip kendime bir iyilik yapmış olacağım.

  4. Bu hayatta sana gelmeyeceğimde kime gideceğim bana sunduğun o güzel gece için sana minnettarım bir sevgili oladun bana bir eş oldun sana çok teşekkür ederim yakında görüşmek dileğiyle kendine iyi bak.

  5. Merhaba saygı değer beyler bu yorumlar çok güzel hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim sonra görüşürüz

  6. Merhaba miya hanım ben senin tarzındaki bayanlardan çok hoşlanırım sana da bu nedenle geldim çok beğendim en kısa zamanda da sana gelerek kendime çok güzel bir iyilik yapmış olacağım