İrem

Anadolu Yakası

Yaş
24
Boy
172
Kilo
54
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Yeşil
Ten Renk
Beyaz

Anadolu Yakası Ev Otel Rezidans Gelen Partner İrem

Sayfama giriş yapan değerli dostlar öncelikle belirtmek istediğim tek nokta var şuan kadar yaşadığın tüm deneyimleri bir kenara bırakın çünkü bizi yakından tanıyan insanlar bir daha asla bir kadına gitmez. İki bayan aynı evde yaşıyoruz istediğin her saat bizi davet edebilirsiniz kalmış olduğunuz otel odalarınıza yada evlerinize rezidanslarınıza her nerede konaklama yapıyorsanız. Bizi oraya misafir edebilirsiniz bakın lütfen kendi yerimiz yok bu konuda çok dert yandığımızı başta belirtelim değil mi kendi yerim olmadığı halde sadece makara olsun diye arayan insanlar oluyor bu tarz insanlar olursa direk küfür ediyorum.

Bunu yaşamak istemiyorsanız lütfen ciddi bir şekilde bizimle ilgilenmenizi isterim sonuçta zaman bizim çok değerli boşa harcama yerine daha doğru şeyler kullanmak daha mantıklı olur zaten amaç karşılıklı eğlence bu sebeple buradayız. Karşılıklı hoş içinde görüşmek isteyen beyler bilmesi gereken bazı şeyler ikimizde isteğe göre kondomsuz kalıyoruz sevgili tadında geçmesi için bu konuda hassas bir şekilde davranıyoruz.

çünkü bizim için öncelik karşımda partnerin mutlu olması memnun kalmayan insan bir daha aramaz biz ikinci kez bizi araya bilen dostlar arıyor oldu bitteren ucuz insanlar bizi aynı derece bile düşünmeyin biz son derece elit eğitim düzeyleri yüksek iki kadınız bizimle eğlenceli zamanlar geçirmek yada detaylı bilgileri için Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Telefonuz 7/24 açıktır istediğiniz zaman ulaşa bilirsiniz kocaman öpüldünüz koçişlerimiz...

Yorumlar