Asya

Anadolu Yakası

Yaş
27
Boy
176
Kilo
57
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Yeşil
Ten Renk
Beyaz

Anadolu Yakası bölgesinde otel rezidans gelen Asya

Bir kadından aradığınız tüm özellikleri rahatlıkla bulacağınız partnerim bu yüzden asla benimle yaşanan şeyler unutulmaz işimi severek eğlenerek yapan bir kişiyim bu yüzden karşımda misafirlerim. Asla pişman olmazlar bugüne kadar yaşadığınız tüm bayanlar deneyimleri bir kenara bırakın benimle yeni bir mecare yelken açmak isteyen varsa günün her dakikası araya bilirsiniz. Güler yüzlü sıcak kanlı yanlarımı beni görüşen bey efendilerin bunu sürekli yüzüme karşı söylemesi beni onure ediyor bunu yaşamak istiyorsanız ben hazırım.

Görüşmleleri kendi yerim olmadığından dolayı güvenlikli evleriniz rezidanslarınız ve otel odalarınızdan gerçekleştirmekteyim. Anal yok kondom şart bunlar dışında ön sevişme gibi heyecan verici şeyleri severim.

Düzgün kalitede insanları bekliyorum kimseyle sorun yaşamaya gelmedin eğer ihtiyaçınız bir kaçamak iste bunun için en yüksek kalitede bir kadın olduğumu düşüyorum partnerimi sevgili tadında geçmesini dikkat ediyorum. Ama karşımda insanlardan aynı elit duruş yaklaşımları bekliyorum argo konuşan insanlardan nefret ederim son derece kibar elit insanlara hizmet sunuyorum. Randevu talep sistemin çalışıyorum bu yüzden aramadan asla kafanıza göre bir program yapmayın çünkü bazen musait durumum olaya bilir bunun için bana mesaj yazabilirsiniz. Sevgilerim kalın kocaman öpüldünüz canlarım telefonları bekliyorum...

Yorumlar